VeValmezu.cz - Lidé ve Valašském Meziříčí - sami sobě...

  Přihlásit
Odhlásit
Registrovat

 

Vložte obsah na portálKatalog firem a odkazů ve Valašském Meziříčí a okolíInzerceČlánky a tiskovkyTipy na výletFotoReportVideoReportUživatelské profily

Domů | Akce v okolí Valmezu | Fármářské trhy v Rožnově
Zatím nehodnoceno
Datum akce
Sobota, 17 Prosinec, 2011 - 09:00 - 13:00
Popis akce

V sobotu se konají farmářské trhy

V areálu Rožnovských pivních lázní se už tuto sobotu 17. prosince uskuteční další farmářské trhy. Podeváté tak drobní pěstitelé a farmáři nabídnou občanům i návštěvníkům města řadu domácích produktů. Fármářské trhy se v Rožnově pod Radhoštěm budou konat od 9,00 do 13,00 hod.

Všichni zájemci o kvalitní domácí produkty zamíří v sobotu 17.12. do Rožnova p.R., do areálu Rožnovského pivovaru a Rožnovských pivních lázní. Čeká je několik desítek prodejců – farmářů a drobných pěstitelů.
„Tento trh bude v duchu vánočním – plný koled a tradičních dobrot. Přijede několik výrobců zabijačkových specialit, v nabídce budou klobásky, domácí uzeniny, sýry i velký výběr koření. Podávat se bude také teplý punč a medovina.
V prodeji bude i výborné kvasnicové pivo zdejšího pivovaru Radhošť a Rothschild, Čert i výborné dvakrát prokvašené medové pivo. Jako novinku na vánoční tabuli nabídneme kvasnicové pivo Popper – 160 ležák,“ popsal nabízený sortiment Tomáš Kupčík ze společnosti Rožnovské pivní lázně.
Farmářské trhy v Rožnově pod Radhoštěm jsou pořádány projektem Nalok.cz - Nakupujte lokálně a Rožnovským pivovarem, Rožnovskými pivními lázněmi s podporou města Rožnov pod Radhoštěm.
„Pořádáním farmářských trhů u nás bychom rádi vybudovali tradici, kterou si lidé oblíbí, zvyknou si na tento způsob nakupování a začnou je brát, jako pravidelný zdroj potravin pro své domácnosti,“ doplnila starostka Rožnova Markéta Blinková.

Autor: 
-tg-
Zdroj: 
MěÚ Rožnov p. R.