VeValmezu.cz - Lidé ve Valašském Meziříčí - sami sobě...

  Přihlásit
Odhlásit
Registrovat

 

Vložte obsah na portálKatalog firem a odkazů ve Valašském Meziříčí a okolíInzerceČlánky a tiskovkyTipy na výletFotoReportVideoReportUživatelské profily

Domů | Akce ve Valašském Meziříčí a okolí | David Koller
Zatím nehodnoceno
Datum akce
Čtvrtek, 12 Září, 2013
David Koller foto Pycha Ondrej

Jeden z nejuznávanějších současných muzikantů, David Koller, zavítá 12. září do Valašského Meziříčí

 

Valašské Meziříčí - Stejně jako loňský unikátní koncertní projekt s Agon Orchestra vzbudil velký ohlas, tak i letos David Koller se svou doprovodnou kapelou na jarních koncertech překvapil. Všechny koncerty v rámci jarního turné byly beznadějně vyprodány.

 

Zatímco loni zněly skladby ve velkolepých aranžích dechů a smyčců, letošní akustické koncerty nechaly vyniknout křehčímu potenciálu Kollerových melodií a textů. „Úžasný a nečekaný návrat k folku a k hudebním kořenům jsem vnímal kdysi s Nirvanou a jejím slavným unplugged koncertem. Už tehdy jsem měl touhu si to někdy také zkusit. Zatím jsme vždy hráli 'elektricky', sice třeba s orchestrem, ale úplně akusticky ještě nikdy," říká David Koller. „Půjdeme hodně na dřeň a chceme také víc improvizovat.“

 

Na podiu muzikanti prostřídají dvoje bicí, 7 kytar a klavír. Program se opírá o album Kollerband Unplugged, který vznikl před čtyřmi lety, ale mimo to zazní i skladby ze sólových alb a z kapel, ve kterých David Koller působil. Do Valašského Meziříčí vyrazí zpěvák, bubeník a kytarista David Koller se svou dlouholetou doprovodnou kapelou ve složení Tomáš Marek a Adam Koller - oba bicí a percussion, Michal Pelant - kytara, zpěv, Michal Nejtek -  piano a Marek Minárik - akustická basa.

 

David Koller Unplugged, od 19.00 hodin, Amfiteátr v parku zámku Kinských ve Valašském Meziříčí. Vstupenky jsou v prodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na vstupenkovém portále vstupenky.kzvalmez.cz.

Autor: 
(smo)
Zdroj: 
Městský úřad Valašské Meziříčí