VeValmezu.cz - Lidé ve Valašském Meziříčí - sami sobě...

  Přihlásit
Odhlásit
Registrovat

 

Vložte obsah na portálKatalog firem a odkazů ve Valašském Meziříčí a okolíInzerceČlánky a tiskovkyTipy na výletFotoReportVideoReportUživatelské profily

Domů | Akce ve Valmezu | Den s Ovocentrem a Mlékarnou
Zatím nehodnoceno
Datum akce
Úterý, 25 Říjen, 2011 - 08:00 - 16:00
Popis akce
Den s Ovocentrem a Mlékarnou

Den plný čerstvého ovoce a mléčných výrobků

Valašskomeziříčské náměstí zaplní v úterý 25. října od 8 do 16 hodiny stánky dvou zdejších firem, konkrétně Ovocentra a Mlékárny Valašské Meziříčí. Lidem budou nabízet k zakoupení za zvýhodněné ceny čerstvé ovoce a mléčné výrobky. Proběhnou také ochutnávky zeleninových salátů, nového dětského jogurtu a jogurtového mléka, které letos získalo významné ocenění „Perla Zlínska 2011“ za nejlepší výrobek v kategorii mléčných výrobků.
„Tuto akci jsme na meziříčském náměstí pořádali v předchozích třech letech, a to vždy v květnu k příležitosti světového Dne mléka. Rozhodli jsme se akci pro velký zájem zopakovat již po necelém půl roce. K tomuto kroku částečně přispěla i nabídka navázání spolupráce při pořádání tohoto dne ze strany firmy Ovocentrum,“ vysvětlila Marcela Hermanová, marketingová manažerka firmy Mlékárna Valašské Meziříčí a pokračovala: „Přišlo nám vhodné nabídnout lidem možnost posílit před zimou svůj organismus spojením spousty vitamínů z ovoce z Ovocentra a vápníku a probiotik z výrobků naší mlékárny.“ Stánky mlékárny nabídnou výrobky ze širokého sortimentu, a to nejen jogurty, ale i mléčné nápoje.
Firma Ovocentrum chce návštěvníkům akce primárně představit nabídku prodávaného zboží. „Na náměstí lidem nabídneme hlavně v této době velmi žádané výpěstky k uskladnění, konkrétně brambory, zelí, cibule a jablka. Dále budeme prodávat například několik druhů zeleninových salátů, nakládanou zeleninu a suché plody,“ řekla vedoucí nákupu firmy Ovocentrum Hana Navrátilová a dodala: „Při nákupu budou naši pracovníci připraveni zodpovědět dotazy týkající se správného skladování zboží, zavařování a mnohé další.“
V případě příznivého počasí vystoupí na náměstí v 15 hodin taneční skupina D-Company a žáci navštěvující meziříčskou Základní uměleckou školu. „Pro všechny děti chystáme i překvapení,“ nastínila Marcela Hermanová.

Partnerem akce je Město Valašské Meziříčí.

Autor: 
-vk-
Zdroj: 
Městský úřad Valašské Meziříčí
Místo konání akce

Náměstí ve Valašském Meziříčí.