VeValmezu.cz - Lidé ve Valašském Meziříčí - sami sobě...

  Přihlásit
Odhlásit
Registrovat

 

Vložte obsah na portálKatalog firem a odkazů ve Valašském Meziříčí a okolíInzerceČlánky a tiskovkyTipy na výletFotoReportVideoReportUživatelské profily

Reklama

FOLTA SPORT

Scootering.cz

PENNY BOARDS

KAMERY PRO SPORT

Katalog firem

KALENDÁŘ AKCÍ

«  
  »
P Ú S Č P S N
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
Přidat do kalendáře

TOP 10 - NOVINKY

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.
Domů | Jak vložit akci na VeValmezu.cz
Zatím nehodnoceno

Rychlý návod

1, V horním menu klikněte na "VLOŽIT"
2, Vyberte z nabídky a klikněte na nadpis,
např.: "VLOŽIT AKCI VE VALMEZU"
3, Vyplňte a odešlete

nebo:

Zašlete podklady na akce@vevalmezu.cz a my už vše zveřejníme.


Podrobný návod

Vložit akce na portál mohou jak registrování, tak i neregistrovaní uživatelé.

 

Registrovaní uživatelé mají svůj obsah pod svou kontrolou, mohou editovat a upravovat svůj obsah!

 

Kalendáře akcí jsou určeny pro akce, které jsou určeny široké veřejnosti za účelem vzdělání a naplnění volného času. Jedná se například o jednorázové sportovní, hudební, kulturní, zájmové, soutěžní, vzdělávací akce.

Nyní lze vkládat i komerční akce pro které je určen kalendář obchodních akcí. Pro vložení obchodní akce je nutná registrace a přihlášení do systému.

 

Jak vložím akci na portál

Zasláním na e-mail:

 1. Zkontrolujte prosím zda akce již na portálu není. Pokud akce na portálu již je a Vy jste pořadatel, vložte akci na portál znovu s vysvětlující poznámkou do e-mailu. V tomto případě akce bude nahrazena nebo přidána k akci již vložené.
 2. V případě že nechce na portál akci vložit sami, zašlete nám akci na e-mail akce@vevalmezu.cz a my už jej zveřejníme. 

Vložením na portál:

 1. Zkontrolujte prosím zda akce již na portálu není. Pokud akce na portálu již je a Vy jste pořadatel, vložte akci na portál znovu s vysvětlující poznámkou do pole "Zpráva do logu". V tomto případě akce bude nahrazena nebo přidána k akci již vložené.
 2. Pokud máte účet, přihlaste se.
 3. Klikněte v horní části portálu na tlačítko "VLOŽIT".
 4. Zobrazí se Vám stránka pro vytvoření obsahu kde vidíte několik možností.
 5. Zvolte jaký obsah chcete vložit a klikněte na jeho název, např. "Akci ve Valmezu".
 6. Zobrazí se Vám formulář pro zadání nové akce.
 7. Vyplňte název akce (titulek). Pokud vkládáte akci v okolí Valmezu, zadejte před název místo kde se akce koná a oddělte pomlčkou, např. "Vsetín - Název akce". Název nedělejte moc dlouhý, byl by zkrácen moderátorem.
 8. Vyplňte datum a čas akce. Kliknete do pole "Od data", zobrazí se vám kalendář, vyberte datum akce. Pokud akce trvá jen jeden den, pole "Do data" nevyplňujte. Pokud akce netrvá celý den, můžete vyplnit čas zahájení a ukončení akce vepsáním času do políčka času, dle nápovědy pod políčkem. Pokud pole času nevyplníte, akce se bude trvat celý den.  V případě, že akce tvá jeden den s časem od-do, vyplňte v poli data "Od data"  a "Do data" stejné datum a v poli času "Od data" zadejte čas zahájení akce a v poli času "Do data" zadejte čas ukončení akce. V případě, že akce trvá více dní a přejete si zadat čas zahájení a ukončení, do pole "Od data" zadejte datum a čas zahájení akce a do pole "Do data" zadejte datum a čas ukončení akce.
 9. Můžete zadat tagy - seznam termínů do pole "Akce a Program". Tagy zadávejte malými písmeny, pokud se nejedná o termín kde jsou velká písmena vyžadována. po zadání prvních písmen tagu se Vám automaticky zobrazí nabídka již existujících. Tagy jsou nepovinné, pomáhají vyhledat obsah dle zadaného termínu.
 10. Vyplňte obsah akce do pole "Text". Pokud jste přihlášeni, máte k dispozici Wysiwyg editor, kde můžete s textem pracovat podobně jako ve Wordu. Můžete vložit naformátovaný text přímo z MS Wordu nebo textového editoru. Můžete do textu vkládat obrázky, atd.. U každého tlačítka se po najetí myši objeví nápověda. Do pole "Text" popište obsah akce. Nezapomeňte uvést kde se akce koná!
 11. Pokus si přejete k akci přiložit nějaký soubor, např. leták nebo volné vstupenky, klikněte na "Přiložené soubory" kde pomocí tlačítek "Procházet..." najdete soubor ve vašem počítači a tlačítkem "Připojit" soubor nahrajete na portál k dané akci.
 12. Pro dokončení klikněte na tlačítko "Náhled" kde zkontrolujte zobrazení Vašeho příspěvku a případně proveďte korekci. Pokud jste spokojeni kliknete na tlačítko (úplně dole) "Uložit". Zobrazí se vám potvrzení o vytvoření nového příspěvku.
 13. Příspěvek podléhá schválení moderátory portálu. Prosíme o trpělivost.