VeValmezu.cz - Lidé ve Valašském Meziříčí - sami sobě...

  Přihlásit
Odhlásit
Registrovat

 

Vložte obsah na portálKatalog firem a odkazů ve Valašském Meziříčí a okolíInzerceČlánky a tiskovkyTipy na výletFotoReportVideoReportUživatelské profily

Domů | Zprávy regionu | Krimi zprávy | Muže surově zbili
Muže surově zbili

Kriminalisté šetří okolnosti zločinu loupež, ke kterému došlo minulý pátek ve Vsetíně na vlakovém nádraží. Skupina pachatelů tam surově napadla šestapadesátiletého muže, kterému odcizila mobilní telefon, peníze a platební kartu. Kolegové se domnívají, že incident mohl mít svědky, které žádáme, aby se ozvali na policii.

Minulý pátek mezi 7-9 hodinou ranní přistoupila k šestapadesátiletému pánovi ze Vsetína skupinka tří neznámých mužů, kteří po něm požadovali peníze. Když jim muž odmítl peníze dát, povalili ho na zem, kde do něj surově kopali. Jeden z pachatelů mu v průběhu útoku vytáhl z kapsy peněženku s financemi, dále mobilní telefon a platební karty. Místo, kde měli pachatelé poškozeného napadnout, se nachází v těsném sousedství vlakového nádraží ve Vsetíně, poblíž perónu ve směru od polikliniky. Poblíž místa incidentu je umístěná na podstavci historická parní lokomotiva. V uvedenou dobu přijelo a odjelo z vlakového nádraží několik vlakových souprav. Je možné, že samotné napadení někdo z cestujících viděl. Žádáme případné svědky o poskytnutí informací k tomu závažnému trestnému činu na bezplatné lince 158 nebo na kterékoli policejní služebně. Poškozený utrpěl po útoku vážné zranění, se kterým byl ošetřen v nemocnici. Napadení oznámil zraněný pán na policii až v pondělí v poledne. Za loupež trestní zákon ukládá až desetileté vězení. 

por. Mgr. Lenka Javorková

Zdroj: 
PČR Vsetín