VeValmezu.cz - Lidé ve Valašském Meziříčí - sami sobě...

  Přihlásit
Odhlásit
Registrovat

 

Vložte obsah na portálKatalog firem a odkazů ve Valašském Meziříčí a okolíInzerceČlánky a tiskovkyTipy na výletFotoReportVideoReportUživatelské profily

Domů | Zprávy regionu | Sportovní zprávy | Mladé rybáře čekal v sobotu závod na rybníku v Podlesí
Vaše hodnocení: Žádné Průměr: 5 (2 hlasy)
Vítězem se stal Lukáš Novák (foto Radek Stolář)
V sobotu proběhly na rybníku v Podlesí již tradiční rybářské závody mladých rybářů. Závodu se zúčastnilo 33 mladých rybářů. A úlovky byly bohaté. Během rybářského závodu bylo uloveno celkem 1086 cm ryb.
Sraz mladých rybářů byl v 7:30 hodin u rybníku v Podlesí. Závodilo se v kategorii dětí do 15 let  a ve startovním poli byly i dvě dívky,  obě členky letošního rybářského kroužku.

Samotný závod začal v 8 hodin a byl rozdělen na dvě soutěžní kola, a to v časovém rozmezí od 8 do 9:30 hodin a od 10 do 11:30 hodin.
„Letos nám, na rozdíl od loňského ročníku přálo počasí a tak se závod vydařil,“ řekl vedoucí rybářského kroužku Petr Holáň, který byl zároveň v roli rozhodčího. Ryby byly při chuti, takže bylo daleko víc úlovků a všichni si hezky zachytali.
V soutěži se bodovala každá ulovená ryba, a to jeden centimetr délky ryby  znamenal jeden bod. Během rybářského závodu bylo uloveno celkem 1086 cm ryb, převážně cejnů, plotic, perlínů a karasů. Na závěr dětských rybářských závodů bylo oceněno celkem jedenáct rybářů.
Vítězem se stal Lukáš  Novák s celkovým počtem 414 bodů, na druhém se umístil Tomáš Chromela s počtem  207 bodů a na třetím skončil s počtem 106 bodů František Novotný,“ prozradil vedoucí rybářského kroužku a zároveň rozhodčí Radek Stolář a doplnil: „Na dalších místech se umístil Petr Adzima, Tomáš Ondrák, Štěpán Jurák, Marek Ondrák, Petr Grygařík, Tereza Hermannová, Ondřej Valach a Lukáš Jiříček.“

 

Vítězové obdrželi hodnotné ceny věnované sponzory, a to konkrétně od Vladimíra Řiháka z firmy Robinson - Závišice, z rybářských potřeb  Master Valašské Meziříčí, od místní organizace Českého rybářského svazu Valašské Meziříčí, od Tomáše Dorotíka z Podlesí a rovněž z rybářství Ladislav Král z Nového  Jičína.
„Největší ulovenou rybou se pyšnil Petr Adzima, který  ulovil karase o délce 31 centimetrů,“ prozradil Vojtěch Macháň z místní organizace Českého rybářského svazu Valašské Meziříčí.
„Poděkování patří všem mladým rybářům, kteří se rybářského závodu zúčastnili a také sponzorům soutěže, díky jejich štědrosti byl odměněn každý úspěšný rybář,“   sdělila Eva Švidrnochová z místního Střediska volného času Domeček.
Organizačně se na soutěži podílely meziříčský Domeček a místní organizace Českého rybářského svazu.

Mladé rybáře čekal v sobotu závod na rybníku v Podlesí Mladé rybáře čekal v sobotu závod na rybníku v Podlesí Mladé rybáře čekal v sobotu závod na rybníku v Podlesí Mladé rybáře čekal v sobotu závod na rybníku v Podlesí Vítězem se stal Lukáš Novák (foto Radek Stolář) Tomáš Chromela se umístil na druhém místě Třetí místo obsadil František Novotný (foto Radek Stolář) Vítězem se stal Lukáš Novák (foto Radek Stolář)
Autor: 
-rv-
Zdroj: 
Městský úřad Valašské Meziříčí