VeValmezu.cz - Lidé ve Valašském Meziříčí - sami sobě...

  Přihlásit
Odhlásit
Registrovat

 

Vložte obsah na portálKatalog firem a odkazů ve Valašském Meziříčí a okolíInzerceČlánky a tiskovkyTipy na výletFotoReportVideoReportUživatelské profily

Domů

Systém webu

Zatím nehodnoceno

Po několikadenní odstavce jsme inzertní systém přepracovali a drobně vylepšili. Věříme, že se Vám bude líbit a brzy se stane oblíbeným nástrojem místní inzerce.

Váš VeValmezu.cz Tým

Zatím nehodnoceno

Dnešním dnem mohou všichni uživatelé webu vkládat videa z Valašského Meziříčí a okolí v podobě VideoReportu. Najdete na internetu zajimávé video z Valmezu a okolí, vložte ho jednoduše na tento web. Pro vložení vlastního videa nejprve video nahrajte na YouTube nebo Google videa, pak stačí do VideReportu nakopírovat internetovou adresu webové stránky s videem.

Zatím nehodnoceno

Dnešním dnem mohou všichni uživatelé webu vkládat fotogalerie z Valašského Meziříčí a okolí v podobě FotoReportu. Původní verze FotoReportu hostovaná na Rajčeti byla kompletně přepracovaná do nynější podoby.

Zatím nehodnoceno

Od včerejšího dne jsme uvolnili možnost vkládat tiskové zprávy (regionální, kulturní, sportovní) "Tiskovky" a program do kalendáře "Aktuální program ve Valmezu" všem přihlášeným uživatelům.

K tomu, aby jste se stali redaktory tohoto webu, se stačí jednoduše zaregistrovat na VeValmezu.cz a pak Vám už nic nebrání vytvářet tiskové zprávy z našeho regionu.

Tisková zpráva se setavuje z nadpisu a textu, lze připojit fotky a jiné dokumenty (PDF, TXT, DOC,...), možnost připojení videa připravujeme.