VeValmezu.cz - Lidé ve Valašském Meziříčí - sami sobě...

  Přihlásit
Odhlásit
Registrovat

 

Vložte obsah na portálKatalog firem a odkazů ve Valašském Meziříčí a okolíInzerceČlánky a tiskovkyTipy na výletFotoReportVideoReportUživatelské profily

Reklama

FOLTA SPORT

Scootering.cz

PENNY BOARDS

KAMERY PRO SPORT

Katalog firem

KALENDÁŘ AKCÍ

P Ú S Č P S N
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 
Přidat do kalendáře

TOP 10 - NOVINKY

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 4 hosté.
Domů

Systém webu

Zatím nehodnoceno

Po několikadenní odstavce jsme inzertní systém přepracovali a drobně vylepšili. Věříme, že se Vám bude líbit a brzy se stane oblíbeným nástrojem místní inzerce.

Váš VeValmezu.cz Tým

Zatím nehodnoceno

Dnešním dnem mohou všichni uživatelé webu vkládat videa z Valašského Meziříčí a okolí v podobě VideoReportu. Najdete na internetu zajimávé video z Valmezu a okolí, vložte ho jednoduše na tento web. Pro vložení vlastního videa nejprve video nahrajte na YouTube nebo Google videa, pak stačí do VideReportu nakopírovat internetovou adresu webové stránky s videem.

Zatím nehodnoceno

Dnešním dnem mohou všichni uživatelé webu vkládat fotogalerie z Valašského Meziříčí a okolí v podobě FotoReportu. Původní verze FotoReportu hostovaná na Rajčeti byla kompletně přepracovaná do nynější podoby.

Zatím nehodnoceno

Od včerejšího dne jsme uvolnili možnost vkládat tiskové zprávy (regionální, kulturní, sportovní) "Tiskovky" a program do kalendáře "Aktuální program ve Valmezu" všem přihlášeným uživatelům.

K tomu, aby jste se stali redaktory tohoto webu, se stačí jednoduše zaregistrovat na VeValmezu.cz a pak Vám už nic nebrání vytvářet tiskové zprávy z našeho regionu.

Tisková zpráva se setavuje z nadpisu a textu, lze připojit fotky a jiné dokumenty (PDF, TXT, DOC,...), možnost připojení videa připravujeme.